Alt Coins

BİTCOİN'DE BİR DALGA DAHA DÜŞÜŞ İHTİMALİ ? BUHRAN SENARYOSU ! #BTC #Altcoin #ETH #NFT


Join Daily Airdropİşlem yapmak için kullandığım trading platformu :
https://quantfury.com/kriptoguz/

Davet kodumu kullanarak Quantfury’ye katıldığınızda yaptığınız her işlem için 3$’dan başlayan ödüller kazanacaksınız.
Davet kodum : KRIPTOGUZ

Bitcoin (#BTC) ve Altcoinler İle İlgili Çok Önemli Bilgiler 19.05.2022 Tarihli Sonraki Teknik Seviyeler (Destek ve Direnç Noktaları), Altcoinler, Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Dominance Hem Teknik Hem de Temel Analizi ve daha fazlası KriptOğuz kalitesiyle sizlerle.

ÖNEMLİ NOT : Tüm hakları KriptOğuz kanalına ait olan, videolarımızda ve yayınlarımızda paylaştığımız trade stratejileri tamamen kendimiz tarafından geliştirilmiştir.

Speaker, Investor, Entrepreneur, Success Expert, Analyst


Join Daily Airdrop

KriptOğuz ™ © Tüm hakları saklıdır.

Reklam iletişim: kriptoguz@gmail.com

Twitter : https://twitter.com/ogztpal

Telegram Grup : https://t.me/KriptOguzRealProfitGroup

İnstagram : https://www.instagram.com/oguztpl/

YouTube KriptOğuz Kanal Linki : https://www.youtube.com/channel/UCqFU6Eq_m66BN5yz9re6KUA

YASAL DUYURU : BU KANALDA DUYACAĞINIZ HİÇBİRŞEY BİR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ! KANALIMIZDA ASLA YATIRIM TAVSİYESİ VERİLMEDİĞİNİN ALTINI ÇİZMEK İSTİYORUM !

Kullandığımız İndikatör: https://marketciphertrading.com?ref=42338

#bitcoin #altcoin #ethereum #kriptopara #doge #shib

source

Related Articles

8 Comments

  1. 31:00 usta o dalgalanmaları değerlendirmeye korkuyoruz çünkü koyulan stopun çalışmadığından şikayet eden insanlar var olurda koyduğumuz stop çalışmazsa içerde kalırız.

  2. Yayın süresini bir saate düşürdün gayet başarılı 👏🏻🙋🏻‍♂️🙏👍🏻😜

  3. Sen bizim zarar etmememiz için çabalıyorsun benim elimden de dua etmek geliyor Rabbim seni sigara belasından kurtarsın diye dua ediyorum tabi sende istıyorsan 🙏🙋🏻‍♂️

  4. I undeniably treasure the update on crypto we are getting from you,<for me i think predicting a trend reversal is dangerous, and I feel there is more to this market than we now see. People do not strive to grow their average when they are losing, but this can change if you have a personal trade guide and signal source like Harney Valfredo, who has made me almost 9.5 on a 2 btc trade capital over the last 10 months. Make an informed decision. Markets go through cycles that can range from a few days to several years. It's difficult to establish a bullish case for B -TC merely by looking at the charts..

  5. Videonun sesi çok düşük sesinizi biraz yüksek yükleyin duymakta zorlanıyoruz

  6. Hocam satiliyoda anlamıyorum alan olmasa satan olurmu neden alıcı oldu denmiyorda satış yedi diyoruz izah eder misiniz rica etsem tesekkurler.

Back to top button