Crypto Games

Sandbox Nasıl Oynanır Deneyimliyoruz! (Play to Earn Metaverse Oyunları) – 2


Join Daily AirdropMetaverse dünyası olarak inşa edilen Sandbox oyunu nedir ve nasıl oynanır sizler için deneyimliyoruz.

Blockchain teknolojisinin ortaya çıkması ve üzerine yapılan geliştirmeler ile birlikte bu teknoloji birçok sektörü etkiliyor. Bunların çoğu ileriye dönük olarak hayatımızı hızlandırmak ve kolaylaştırmak üzerine. Blockchain teknolojisinin gelişim gösterdiği ve yenilik getirmeye çalıştığı alanlardan bir tanesi de oyun sektörü.

Biz bu oyunları Metaverse oyunları diye adlandırıyoruz. Tabii sektör içinde Play to Earn olarak daadlandırılıyor. “Play to Earn nedir?” diyorsanız eğer oynayarak para kazandıran oyunlar olarak da açıklayabiliriz. CoinTurk çatısı altında bu video ile birlikte Blockchain’in nimetlerinden olan Sandbox oyunu nasıl oynanır ve Sandbox oynayarak nasıl para, NFT ve kripto para kazanılır onu göstermeye çalışacağız. Bu video, Sandbox’a nasıl giriş yapıldığı ve oyun içi mekanikleri ile Sandbox metaverse’ünü tanıma üzerine bir içerik olacak. İlerleyen videolarda Sandbox üzerinden arsa alma gibi konulara da değinebiliriz.

O yüzden bu video ile metaverse oyunlarına giriş yapıp, oynayarak veya ufak yatırımlar yaparak para kazandıran metaverse ve Play to Earn oyunlarına bakacağız. Ayrıca Play to Earn Free oyunlarına da göz atacağız.

Play to Earn sektöründe Türkiye’de çok fazla içerik olmadığı için sizlere rehber tadında bir içerik hazırlamak istedik. Hadi o zaman başlayalım.
#sandboxoyunları #playtoearnoyunları #sandboxnasıloynanır

source


Join Daily Airdrop

Related Articles

Back to top button